Organigram

Raad Van Bestuur

Algemene Vergadering

Nathalie De Mot

Monitor

Filip Lemarcq

Monitor

filip@dagmoed.be

Gino De Vos

Monitor

gino@dagmoed.be

Dries Callebaut

Monitor

dries@dagmoed.be

Kathleen De Dorpel

Monitor

kathleen@dagmoed.be

Lien Vanderkelen

Monitor

lien@dagmoed.be

Shana Lievens

Sociale dienst - vertrouwenspersoon

shana@dagmoed.be - T +32 54 43 30 42

An De Brauw

Verantwoordelijke productie

an@dagmoed.be - T +32 54 43 30 43

Melinda Hemerijckx

Kwaliteitscoördinator

melinda@dagmoed.be - T +32 54 43 30 41

Carine Van Maldegem

Personeel en administratie - preventieadviseur

carine@dagmoed.be - T +32 54 41 13 74

Wendy De Tandt

Algemeen directeur

wendy@dagmoed.be - T +32 41 13 74

De Dagmoed Nieuwsbrief

Wilt u op de hoogte blijven van onze activiteiten?
Vergeet dan zeker niet om u in te schrijven op onze nieuwsbrief.